Udělej životní proměnu ZHUBNI UŽ NAVŽDY!

dní
hodin
minut
vteřin

Osobní trenér a výživový poradce

InBody měření

S analýzou složení těla zacílíme jednotlivé cviky tak, aby tvůj progres byl co nejefektivnější

Pravidelné vážení je kontrolním mechanismem, který je základem pro tvé úspěšné hubnutí a tvarování postavy. A naše moderní váha InBody 270 nám při spolupráci pomůže získat právě všechny ty potřebné informace o tvém těle, které k úspěchu potřebujeme. Zjistíme nejen tvou celkovou váhu, ale také poměr tělesného tuku, svalové hmoty, vody a kostí.

Pravidelná kontrola váhy a její správné vyhodnocení jsou DŮLEŽITÝMI faktory při hubnutí

Pokud chceš zdravě zhubnout, je důležité měřit si váhu pravidelně (doporučujeme jednou měsíčně), abys měl/a přehled o svém pokroku. Zároveň je klíčové, aby sis výsledky správně vyhodnotil. Změny v hmotnosti totiž mohou být způsobeny různými faktory, jakými jsou např. voda nebo svalová hmota = nemusí nutně znamenat změnu tělesného tuku.

Nejpřesnější výsledky měření získáš ideálně ráno, nalačno a po předcházejícím dni bez těžké fyzické aktivity.

Cena od 275 Kč/měření

inbody mereni opava vahy inbody 270

InBody měření pro maximální efektivitu hubnutí

Kdy je nejlepší čas se vážit?

Ideálně ráno, nalačno a po předcházejícím dni bez těžké fyzické aktivity. Díky tomu získáš co nejpřesnější výsledky. Spolu s naší váhou InBody 270 můžeš dosáhnout svého zdravého cíle a cítit se skvěle ve svém těle!

Sleduj svůj progres i v datech

Tohle jsou hodnoty, které se z měření dozvíš

InBody měření zajímavosti

Lidský organizmus se skládá z tukové tkáně, kterou můžeme lokalizovat na podkožní, útrobní a nitrosvalovou, přičemž většina tuku je umístěna v podkoží. Dále se skládá z beztukové tělesné hmoty (FFM), která je tvořena vodou, minerálními látkami a svalovou hmotou (proteiny). U zdravých dospělých osob můžeme procentuální zastoupení jednotlivých složek těla považovat za stále. S přibývajícím věkem roste podíl tukové tkáně a klesá podíl vody. Významné rozdíly ve složení těla jsou také v rámci pohlaví, kdy ženy mají vyšší obsah tuku než muži.

Zejména ženy často děsí, že by měli přibrat svalovou hmotu, zejména se děsí, že jejich váha bude ukazovat vyšší čísla než by chtěly. Ale jak již bylo řečeno hned v úvodu, váha není rozhodující. Existuje řada důvodů proč posilovat. Tím základním je rozhodně možnost vybudovat si a udržet svalovou hmotu.

Jak ztratit přebytečné tuky? Je třeba vytvořit energetický deficit. Toho lze dosáhnout zvýšením pohybové aktivity, omezením energie či nejlépe kombinací obou postupů. Tímto donutíme organismus sáhnout do zásob energie uskladněné v tělesném tuku. Pokud chceme využít cvičení na podporu snižování hmotnosti je nejefektivnějším typem cvičení posilování, za účelem zvýšení svalového objemu.

Tento index nám prakticky nic neříká o složení těla. Jak by také mohl, když využívá jen dvě veličiny a to naši hmotnost a výšku. Tento index nám pouze naznačí, zda trpíme nadváhou či dokonce obezitou.

Tento tuk má menší sklony ke spálení, navíc také podporuje vzniku onemocnění, jako je cukrovka, vysoký krevní tlak, kardiovaskulární choroby ale dokonce i demence a stárnutí. Viscerální tuk je obrazem tuku “ektopického“ tedy tuku uvnitř orgánů – tuku v játrech nebo svalech.

Bazální metabolismus je definován jako minimální množství energie potřebné k zachování základních životních funkcí. Tuto energii využívá nejvíce náš mozek, srdce, plíce a dále pak další naše vnitřní orgány, svaly a kůže. Zda máte rychlý nebo pomalý metabolismus odhalíte i pomocí přístroje InBody. Většina lidí vůbec netuší, že právě bazální metabolismus je jedna z příčin jejich obezity či nadváhy.

Její obsah se mění s věkem a je závislý na pohlaví. U dospělých a zdravých mužů je to cca 60-65%, u žen může kvůli postupnému zvětšování tukového podílu klesnout podíl vody na 55%. Čím je tedy více tukové tkáně, tím menší podíl tělesné hmotnosti připadá na vodu.

Zdroj: www.inbody.cz

Již od 275 Kč