Udělej životní proměnu ZHUBNI UŽ NAVŽDY!

dní
hodin
minut
vteřin

Osobní trenér a výživový poradce

Osobní trenérka

Andy Srkalová

andrea srkalova trenerka opava
andrea srkalova zavazi posilovna opava

trenérka Andy Srkalová

Dřív jsem běžně celé dny proseděl u počítače a televize.

Andy, mladá maminka, která před více než rokem čelila výzvě: nadměrné váze a pocitu ztráty sebedůvěry. Společně jsme se vydali na tuto náročnou cestu a dosáhli jsme úžasného úspěchu – Andy shodila neuvěřitelných 30 kilogramů a znovu našla svou životní jiskru.

Andy nezůstala jen u svých vlastních úspěchů. Rozhodla se absolvovat trenérský kurz a stát se osobním trenérem, aby mohla pomáhat i dalším lidem na jejich cestě ke zdraví a sebedůvěře.

„Pro mě to byla jasná volba spojit své síly s Andy, protože ona sama prošla podobným transformačním procesem.“ Říká osobní trenér a výživový poradce Jakub Peršín. Rozumí mému tréninkovému stylu a dokáže motivovat klienty, aby dosáhli svých cílů.

Andy se specializuje především na ženy, zejména na maminky, které se chtějí znovu cítit sebejistě a spokojeně samy se sebou.

Empatická, plná energie a s mnoha spokojenými klienty na svém kontě – Andy je trenérkou, kterou si zamiluješ. Pokud hledáš profesionála, který tě bude nejen podporovat, ale také skutečně rozumět tvým potřebám, neváhej a spoj se s Andy. A nezapomeň, první konzultace je ZDARMA! Připrav se na nový začátek a změnu svého života pod vedením Andy.

jakub persin posilovna colliery opava trenink zeny
andrea srkalova posilovna colliery opava

Oslovit Andy