Udělej životní proměnu ZHUBNI UŽ NAVŽDY!

dní
hodin
minut
vteřin

Osobní trenér a výživový poradce

Online cvičení. Životní proměna

Konečně tvá snaha o TRVALÉ ZHUBNUTÍ a zformování postavy bude úspěšná

Osobně i online

Než budeš pokračovat, určitě si přečti o mojí životní proměně, kdy jsem během půl roku zdravě zhubl 25 kilo a nastartoval tím svoji kariéru osobního trenéra a výživového poradce. Díky celé této cestě tak moc dobře rozumím všemu, co ti brání začít. A taky rozhodně vím, jak to celé zlomit, zhubnout a váhu si dlouhodobě udržet.

„Zázračné“ a hlavně drahé přípravky, diety,… hoď za hlavu.

Spolu začneme EFEKTIVNĚ HUBNOUT

Hned zkraje je podstatné si zvědomit, že hubnutí není o žádném fyzickém ani psychickém sebemučení = spolupráci naladíme tak, aby si to zvládl/a bez velkých komplikací.

Stejně tak veledůležitou informací je, že zdravě a trvale nezhubneš tím, že budeš jenom cvičit. K celé problematice je podstatné přistupovat komplexně = pokud budeš správně dodržovat ověřené věci z praxe, které tě moc rád naučím, dám ruku do ohně za to, že tvá snaha bude 100% úspěšná.

Ve výsledku tak budeš nejen efektivně hubnout, ale hlavně i porozumíš tomu, jak se ke svému tělu chovat a váhu si dlouhodobě udržet. Samozřejmě bez „zázračných“ přípravků, diet, detoxů,… které stojí jen hromadu peněz a času.

Podívej se na proměny mých klientů

Osobně i online

ŽIVOTNÍ PROMĚNA ONLINE

1 měsíc 3 150 Kč/měsíc
2 měsíce 5 900 Kč (ušetříš 200 Kč/měsíc)
3 měsíce 7 650 Kč (ušetříš 600 Kč/měsíc)

ŽIVOTNÍ PROMĚNA OSOBNĚ

Cena se bude odvíjet podle individuální domluvy, a to na základě tvých potřeb. Vše si přesně vyjasníme na úvodní schůzce.

Pojď si pro svou ŽIVOTNÍ PROMĚNU

jakub persin fitness trener opava hubnuti klient
vyzivove poradenstvi opava jakub persin
klienti posilovna trening opava jakub persin
slavka zena promena tela jakub persin trener

Vše na míru tvým potřebám

Jsem tvou OPOROU na cestě k životní proměně

Hned na úvodní schůzce probereme tvé cíle a reálné možnosti, jak a kdy jich společně dosáhneme. Čeká tě vážení na moderní In body váze s rozborem kompozice složení těla, a zároveň ti odpovím na všechny otázky ohledně cvičení a naší případné spolupráce.

Pokud si plácneme, v tu chvíli se stávám tvou oporou a efektivním vedením po celé cestě k vytouženému tělu = TVÉ ŽIVOTNÍ PROMĚNĚ. A to nejen po estetické stránce, ale i zdravotní – přestanou tě např. bolet záda, budeš mít více energie,…

Společně začneme odbourávat tvé návyky, které tě dostaly tam, kde jsi nyní = vyřešíme příčiny tvé aktuální váhy, jinak se celý problém vrátí. Na míru tvým potřebám nastavím tréninkový plán, a pokud budeš chtít, i fakt chutný jídelníček. A neboj, nejsem žádný fanatický maniak. Sám si rád zajdu na pivko, dám si dobré jídlo, užiju si volno s rodinou… A po tobě nebudu chtít opak.

Svůj progres uvidíš pravidelně i v datech, a to díky už zmíněné In Body váze.

Osobně i online

Do tvé životní proměny se můžeme pustit buď osobně v gymu Colliery Opava, nebo online, ať už jsi kdekoliv v ČR (případné obavy z menší efektivity hoď rovnou za hlavu – funguje to stejně, jako bychom trénovali spolu, viz reference).

ŽIVOTNÍ PROMĚNA ONLINE

1 měsíc 3 150 Kč/měsíc
2 měsíce 5 900 Kč/měsíc (ušetříš 200 Kč/měsíc)
3 měsíce 7 650 Kč/měsíc (ušetříš 600 Kč/měsíc)

ŽIVOTNÍ PROMĚNA OSOBNĚ

Cena se bude odvíjet podle individuální domluvy, a to na základě tvých potřeb. Vše si přesně vyjasníme na úvodní schůzce.

jakub persin fitness trener vyzivovy poradce opava colliery

Skvělé! Jsem rád, že neváháš jít za svou životní proměnou

Ozvi se, dáme úvodní schůzku a začneme makat = EFEKTIVNĚ HUBNOUT

724 569 954

pondělí až pátek 8:00–17:00

persin.jakub@collierymade.cz

odpovídám do 48 hodin