Udělej životní proměnu ZHUBNI UŽ NAVŽDY!

dní
hodin
minut
vteřin

Osobní trenér a výživový poradce

Proměny a reference mých klientů

Zhubnout pomůžu I TOBĚ

jakub persin fitness trener opava hubnuti pred
jakub persin fitness trener opava hubnuti po

Moje vlastní proměna, kdy jsem za půl roku zdravě zhubl 25 kilo.

Moje vlastní proměna, kdy jsem za půl roku zdravě zhubl 25 kilo. Celý příběh, jak jsem se z tlouštíka stal specialistou na hubnutí, najdeš tu.

nikol reference hubnuti

Katka sice netrpí nadváhou, ale ráda by své tělo vytvarovala. A i když její hubnutí nemůže být nijak dynamické, máme za první měsíc už 2,5 kg dole.

honza dj reference

Chtěl jsem změnu protože chci byt lepší já a mít lepší držení těla, Díky cvičení cítím, že jsem se zpevnil a mam vice energie. A také se podarilo se mi postupně hubnout. Jsem profesionálně informoval o mem tělesem stavu nad rámec domluvených kriterií.Určitě doporučuji zkusit takovou změnu. Všechno záleží na tom jak člověk bude ke cviceni a zdravé stravě přistupovat, můj sen je 70 kg a chtěl bych poděkovat výbornému trenérovi Kubovi a také Andy kteří měli nade mnou profesionální dohled. Doporučuji všem, kteří chtějí byt nejlepší verzi sebe sama po fyzické a zdravotní stránce :))

Honza
zvukař a DJ

eva zdravotni sestra reference

Jsem zdravotní sestra, která potřebovala místo, kde se spoji příjemné s užitečným, tzn. vyčistit hlavu a u toho i změnit postavu a pohled na sebe samu. Cítím že mi cvičení pod dohledem pomáhá, protože nejsem tak zkušená v technice cviků, takto mám jistotu, že vše dělám jak mám. Změny na sobě vnímám určitě, minimálně ty psychické, ale i v zrcadle již pozoruju kroky k lepšímu. Změny se týkají hlavně zpevnění těla, co se týče formování postavy, tak změny taky pozoruju a váha, tak ta je cca stejná jako na začátku, ale ubyla taková hmota a přibyly svaly a díky tomu, že jsem skvěle informována chápu, že je to správně a na váhu se fixovat nemám. Určitě si myslím, že dosáhnu vysněné postavy. Mám v Kubovi důvěru a věřím, že ví co dělá a společně se k vysněnému výsledku dostaneme.

Určitě doporučuji někomu, kdo neví jak začít, případně nemá zkušenosti či informace. Někomu pro koho je důležitý lidský a vstřícný přístup.

Eva
zdravotní sestra

jakub persin fitness trener opava hubnuti klientka katka pred
jakub persin fitness trener opava hubnuti klientka katka po

Katka sice netrpí nadváhou, ale ráda by své tělo vytvarovala.
A i když její hubnutí nemůže být nijak dynamické, máme za první měsíc už 2,5 kg dole.

jakub persin fitness trener opava hubnuti klientka andrea pred
jakub persin fitness trener opava hubnuti klientka andrea po

Andy je mladá maminka, která při těhotenství přibrala. Rozhodla se, že s tím ale něco udělá a proto mi napsala. Vysvětlil jsem ji, co vše to obnáší a Andy odhodlaně řekla, že chce změnu!

jakub persin fitness trener opava hubnuti klient dan pred
jakub persin fitness trener opava hubnuti klient dan po

Dan během necelých 7 měsíců zhubnul krásných 30 kg a jde to na něm hodně poznat. Řešili jsme spolu i stravu. Jako bonus mu nižší hmotnost a pravidelný trénink pomohli s bolestí zad.

slavka zena promena tela jakub persin trener

Slávka je další má klientka, která ví co chce a jde si za tím! Je pro mě radost sledovat její proměnu, která je teda parádní! Hezkých pár kilo je dole. Cvičíme zatím 4 měsíce.

Reference od Slávky
Jak se říká „Změna je život“. Tak jsem se rozhodla taky pro změnu svého JÁ. Vím, že to je běh na dlouhou trať, že to nebude za týden nebo dva… Jsem ale ráda, že jsem do toho šla se skvělým trenérem Kubou, který mi na začátku vše vysvětlil – jak bude trénink probíhat, co to obnáší a hlavně se nebát do toho jít a zkoušet nové věci.

jakub persin fitness trener opava hubnuti klient honza pred
jakub persin fitness trener opava hubnuti klient honza po

Online spolupráce s Honzou a jeho proměna za 2 měsíce.

radka maminka opava hubnutí

Jsem maminka na mateřské dovolené co přibrala kila navíc a sama by je nedala dolů. Cvičeni pod Kubovým dohledem má pro mě velký význam, aspoň vím že cvičím správně. Změnu jsem začala vnímat už po prvním měsíci cvičení. Začala jsem se konečně dobře cítit a ne jak”chodící balvan” přestaly mě bolet kolena a kotníky. Vidím změnu a když se podívám do zrcadla už to není tak hrozné ,ale taky to není ještě to pravé ořechové. Hubnout se mi daří a z toho mám obrovskou radost. Kuba mi vše vysvětlit, jak se stravovat, na čem mé hubnutí závisí a proč se nemám doma vážit, ale nechat kontrolu na něm a InBody váze co má. Věřím, že konečně opravdu zhubnu a budu dělat všechno proto abych váhu pak udržela. Kubu bych doporučila úplně všem kteří se bojí nebo spiš stydí jít cvičit. Nelituju ani vteřinu že jsem se odhodlala a udělala ten první krok a napsala Kubovi.

Radka
maminka na mateřské dovolené

muz reference promeny tela jakub persin trener

Lukáš je více specifický klient, který ani tak nepotřebuje hubnout jako spíše nabírat. Ale i tak během 3 měsíců zhubnul cca 7 % tuku a nabral hezkých pár kilo svalové hmoty. Slušná forma, co říkáte?

Lukáš
spolupráce online i osobně

Luky se mnou cvičí zatím cca 3 měsíce. Z toho jsme si vybrali Vánoce a dva týdny nemoci, ale i tak je výsledek -6 kg, a to čistě v tuku. Svalová hmota se drží. Kromě zhubnutých kil makáme i na kondici. Obojí se Lukymu daří a já jsem přesvědčeny, že Luky tu letní formu letos stihne!

Lukáš

nikol reference

Nikol

Kuba je trenér, který má opravdu profesionální přístup. Je to člověk na svém místě, který ti opravdu pomůže a dostane tě tam, kde chceš být.
Petr
Jsem nadšená. Opravdu je to i o jídle, což mi Kuba dle jídelníčku na míru ukázal. Nějaké to kilčo a cm jsou pryč, ale hlavně jsem se naučila pravidelně a vyváženě jíst. Do toho ještě pohyb a cesta k vysněné postavě je na dohled. Takže se těším na další spolupráci a mohu Kubu jen DOPORUČIT.
Maťulla
online spolupráce
reference julie trening fitness crossfit colliery opava

Julča

Profesionální přístup přátelsky vztah naprostá spokojenost vřele doporučuji.
Lukáš
reference trening fitness monika opava

Monika
online spolupráce

Jsem maximálně spokojená. Kuba a Niki hodně poradí co se týče cvičení, jak správně cvičit. Jídelníček je super a není to těžké dodržovat, jak jsem si na začátku myslela. Za 2 měsíce mám dolů 8 kg a jedu dál... .
Mária Hrčkuľáková-Jalůvková
Chci ti poděkovat za koučink. Hodně mě to posunulo. Sám bych se v životě nedotlačil do takových objemů a neřekl bych, že tolik zvládnu. Mám teď úplně jiný obzor před sebou, nové cíle, i když je mi jasné, že posouvat se bude čím dál těžší. Takže velké díky.
Ronald
online spolupráce
jakub persin fitness trener vyzivovy poradce opava colliery

Skvělé! Jsem rád, že neváháš jít za svou životní proměnou

Ozvi se, dáme úvodní schůzku a začneme makat = EFEKTIVNĚ HUBNOUT

724 569 954

pondělí až pátek 8:00–17:00

persin.jakub@collierymade.cz

odpovídám do 48 hodin